Takmičenja

8.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

8.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Disciplina: Bolder 

Datum održavanja:  01.Decembar, Subotica

Organizator takmičenja: ŽPK Spartak, Subotica

7.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

7.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Disciplina: Bolder 

Datum održavanja:  02-03.Novembar, Novi Sad

Organizator takmičenja: PK Adrenalin, Novi Sad

6.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

6.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Disciplina: Bolder 

Datum održavanja:  05-06.Oktobar, Beograd

Organizator takmičenja: PK Tribe, Beograd

  • 05.
  • Okt
  • 2019.
5.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

5.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Discipline: Težinsko ‐ Brzinsko

Datum održavanja:  14-15.Septembar, Pančevo

Organizator takmičenja: PEK Soko, Pančevo

4.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

4.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Discipline: Težinsko ‐ Brzinsko

Datum održavanja: 22-23.Jun, Niš

Organizator takmičenja: PAEK Niš

 3.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

3.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Discipline: Težinsko ‐ Brzinsko

Datum održavanja:  01-02.Jun, Zemun

Organizator takmičenja: PK Zemun, Beograd

2.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

2.KOLO ŠAMPIONATA SRBIJE U SPORTSKOM PENJANJU 2019.

Disciplina: Bolder 

Mesto održavanja:  Beograd

Organizator takmičenja: SPK Granit, Beograd

Raspis
PETZEN CLIMBING TROPHY Alpe-Adria 2018 iRCC

PETZEN CLIMBING TROPHY Alpe-Adria 2018 iRCC

Discipline:  Bolder-Težinsko ‐ Brzinsko;

Mesto održavanja:  Petzen (Austria), St. Michael oB, 5-7. Juli

Kategorije:  Youth B (13-14), Youth C (11-12), Youth D (9-10), Junior (7-11), Youth E (7-8)

  • 05.
  • Jul
  • 2019.
YOUTH COLOR CLIMBING FESTIVAL (U 14) - IMST (AUT)

YOUTH COLOR CLIMBING FESTIVAL (U 14) - IMST (AUT)

Discipline: Bolder - Težinsko ‐ Brzinsko; 

Mesto održavanja:  Imst (Austria), 1-2. Jun

Kategorije:  Youth C (11-12), Youth D (9-10), Junior (7-11), Youth E (7-8)

  • 02.
  • Jun
  • 2019.